تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

برای برند شدن بیمارستان بهلول و مفتخر بودن به عظمتش و ارتقاء و پیشرفت آن همه باید کمک کنند.

برای برند شدن بیمارستان بهلول و مفتخر بودن به عظمتش و ارتقاء و پیشرفت آن همه باید کمک کنند.

بیش از یک سال از افتتاح بیمارستان علامه بهلول گنابادی می گذرد، بیمارستان بزرگ و مدرنی که از آن به عنوان بزرگترین پروژه عمرانی تاریخ گناباد یاد می شود و مردم شهرستان و حتی منطقه، چشم انتظار به ثمر رسیدن آن بودند.

انتظاری که پس از نزدیک به یک دهه تلاش بی وقفه تعداد زیادی از مدیران، مهندسین و کارگران، در فروردین سال گذشته به پایان رسید و مردم توانستند از خدمات آن بهره مند شوند.

خدماتی که بواسطه امکانات و خدمات جدید بیمارستان، بسیار گسترده تر از قبل شده است، و توانسته مراجعان زیادی را از سایر شهرهای همجوار و حتی مسیرهای طولانی تر به خود جذب نماید.

البته بیمارستان هنوز با مشکلاتی نیز مواجه است. مشکلاتی که وجود آن به دلیل شرایط حساس کار درمانی، به شکل های مختلف در سایر مراکز مراکز درمانی کشور نیز محتمل است و باید تلاش کرد تا این موارد به حداقل برسد تا مراجعان محترم با بالاترین درجه رضایت از خدمات آن بهره مند گردند.

یکی از متخصصینی که در این بیمارستان مشغول ارائه خدمت است، دکتر القاسی جراح معروف مغز و اعصاب است. جراحی که تخصص و تبحر فوق العاده اش در جراحی های پیشرفته مغز و اعصاب، آوازه خودش و بیمارستان را حتی به آن سوی مرزها هم کشانده است.

چندی پیش، دکتر القاسی را دیدم و حس کنجکاوی ام باعث شد تا از او در مورد حال و هوای کار در بیمارستان سوال کنم.

دکتر القاسی خیلی با انرژی از بیمارستان صحبت می کرد. گفت امکاناتی که برای کار در اختیار دارد، کامل و بی نقص است که برخی از موارد آن حتی در بیمارستان های خصوصی هم وجود ندارد. گفت کادر درمانی و پرسنلی که با او کار می کنند، کادر خوب و قابلی هستند. گفت وقتی تصاویر عمل ها و تجهیزات اتاق عمل و فضای بیمارستان روی اینستاگرامش می رود، بسیاری برای او کامنت می گذارند که این جراحی ها در کدام بیمارستان خصوصی تهران انجام می شود؟ و وقتی برایشان توضیح می دهد که این یک بیمارستان دولتی در شهری کویری و دور از مرکز است، با تعجب و حیرت آنان روبرو می شود. وی گفت در چند بیمارستان دولتی و خصوصی در تهران کار کرده است و از نزدیک شرایط آنها را دیده و بیمارستان علامه بهلول گنابادی چیزی از آن ها کم تر ندارد. چه از لحاظ زیبایی فضا و امکانات و چه در داشتن پرسنل خوب. گفت بیمارستان گناباد می تواند قطب گردشگری سلامت باشد و همانطور که برای جراحی های او از سراسر ایران به این شهر می آیند، در بسیاری رشته های دیگر هم این امکان را دارد.

وقتی صحبت های پر انرژی اش را شنیدم،با خودم فکر کردم وقتی یک متخصص غیربومی اینگونه از بیمارستان شهرم صحبت می کند و به آن اعتقاد دارد، نقش من به عنوان یک شهروند برای کمک به پیشرفت بیشتر این بیمارستان که توانسته به یک مرکز مهم درمانی در منطقه تبدیل شود، چیست؟

به گمانم بیمارستان علامه بهلول گنابادی امروز بیش از گذشته نیاز به همدلی و کوشش مدیران و پرسنل بیمارستان و حمایت و همراهی همه مسئولین و همشهریان دارد تا بتواند برندی قابل اعتنا و اثرگذار در منطقه جنوب خراسان رضوی و نمادی از فرهنگ و سخت کوشی مردم منطقه باشد. همانطور که از زمان افتتاح بیمارستان به تدریج از مشکلات بیمارستان کم شده است، باور داریم که با همدلی مردم و مسئولین می شود اندک مشکلات باقی مانده را نیز مرتفع کرد.

البته منظورم آن نیست که اگر مشکلی در بیمارستان دیدیم چشم خود را بروی آن ببندیم، نه. اتفاقا برای بهتر شدن روند خدمت رسانی باید مشکلات را به مسئولان بیمارستان انتقال داد تا برای آن چاره ای بیندیشند. ولی متاسفانه دیده شده که تعدادی از مراجعان در برخورد با یک مشکل، بجای انتقال به مسئولین بیمارستان، بلافاصله آن را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند که اثرات مخربی را برای اعتبار بیمارستان در پی دارد.

پس می طلبد که همه پزشکان، پرستاران، کارکنان و همشهریان و مردم خوب و صبور منطقه نسبت به این مجموعه بزرگ درمانی حساس باشند و بیمارستان علامه بهلول را همچون طفلی در آغوش بگیرند و این مجموعه درمانی را متعلق به خود و فرزندان و آیندگان خویش بدانند. انشاا...
.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد