تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 26 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الجمعة 10 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 17 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

تاکیدفرماندار گناباد بر انتقال هر چه سریعتر کشتارگاه

فرماندار گناباد  امروز شنبه در کمیسون بهداشت وسلامت که در محل فرمانداری این شهر برگزار شد گفت : کشتارگاه فعلی شهرستان در منطقه مسکونی واقع شده و تا کنون اعتراضات زیادی از سوی شهروندان  مبنی بر معضلات  بهداشتی این کشتارگاه  رسیده و باید هر چه سریعتر انتقال یابد .

محمد علی نبی پور افزود:بیش از بیست سال  است که این اعتراضات وجود داشته  ولی بدلیل عدم  اهتمام وتوجه کافی مسولین تا کنون این معضل  حل نشده  لذا به شهرداری فرصت داده میشود که حداکثر تا پایان سال این امر محقق شود .

وی  تصریح کرد اگر تا کنون اهتمام کافی وجود داشت در این مدت  باید اقدام می شد  زیرا با طولانی شدن  پروژه های عمرانی اعتماد مردم از مسولین سلب شده و برای نظام خوشایند نیست .

نبی پور  در خصوص نامناسب بودن  تخلیه زباله های ساختمانی هم  شهرداری را موظف نمود تا هر چه سریعتر  با تشکیل ستاد  جمع اوری نخاله این مشکل را که چهره نامناسبی ادر اطراف شهر  بوجود آورده برطرف نماید .

وی از شهروندان هم درخواست نمود مشکلات بهداشتی را جدی گرفته ودر هر جا این مشکل  را مشاهده نمودند به مسولین  اعلام تا برطرف شود .

 شهردار گناباد هم در این جلسه با اذعان به مشکلات کشتارگاه و نخاله های ساختمانی و همچنین دفع  زباله ها گفت: این پروژه اعتباری ندارد  ومتاسفانه  به خاطر افراد ذینفوذ در برخی ادارات تا کنون زمین  محل احداث کشتارگاه   سه بار عوض شده ولی اکنون محل ان مشخص و مجوز چاه اب نیز اخذ شده است  و امیداوریم  با همکاری بخش خصوصی و تامین اعتبار هر چه سریعتر محقق شود.

 عباس علایی  در خصوص  حمل زباله  ساختمانی هم گفت : این امر توسط شرکت نظیف کاران در حال انجام است  و شهروندان موارد  خلاف را به شهرداری گزارش دهند .

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد