تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 26 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الجمعة 10 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 17 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

مجوز تست هیدرو استاتیک در گناباد اخذ شده است

در پی درج خبر رییس شورای اسلامی شهرستان گناباد مبنی بر استقبال از کسانی که به دنبال کار پر سود هستند و اینکه در سه شهر گناباد بیدخت وکاخک مرکز تست هیدرواستاتیک وجود ندارد. مهندس مهدی عبودی مسئول مرکز معاینه فنی خودرو از پایگاه خبری مجله خواست تا طبق قانون مطبوعات تکذیبیه ای بر موارد فوق در همان سایت منتشر گردد.


بر همین اساس گزارش گر مجله به محل اعزام وبا وی به گفتگونشست.مهدی عبودی گفت:
 در شهرستان گناباد دو مرکز معاینه فنی خودرو با امکان بازرسی چشمی مخازنCNG وجود دارد  و مجوز  زنجیره کامل تست  که شامل ۴ مرحله است توسط یکی از مراکز دریافت شده است ( مجوزسایت جامع عملیاتی) و با توجه به اینکه اخرین مجوز این زنجیره که آزمایشگاه  همکار اداره استاندارد بوده (تست هیدرو استاتیک) در مورخه ۹۶/۱۱/۷صادر گردیده ( در مدت چهل و پنج روز) بالغ بر ۹۵ درصد پیشرفت داشته و انشاالله ظرف ماه آینده با اشتغال زایی ۱۷ نفر بصورت مستقیم به بهره برداری کامل خواهد رسید.
مهمترین نکته ای که باید عرض کنم این است که ساخت دستگاههای لازم تست هیدرو استاتیک توسط جوانان صنعتگر گنابادی  صورت گرفته است.
لازم به یاداوری است با توجه به تمدید سه ماهه انجام هیدرو استاتیک و عدم نیاز به تست مخازن در حال حاضر همشهریان بدون هبیچ مشکلی میتوانند مراجعه و با کمترین هزینه معاینه فنی خود را دریافت نمایند.کما اینکه با توجه به نبود امکان بازرسی چشمی در مراکز معاینه فنی  استان خراسان جنوبی این عزیزان نیز از امکانات شهرستان استفاده و روزانه تعداد زیادی مراجعه کننده  از استان همجوارداریم.
وی در پایان ادامه داد:جناب اقایی درد ما اشتغال افرینی نیست که قبلا امتحان خود را در این زمینه پس داده اید ،مشکل ما  توجه مسولین به ارزش افرینی ، توسعه متوازن و دوری از حب و بغض سیاسی است...
والعاقبه للمتقین

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد