تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 9 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
الأحد 8 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 29 2023.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

بدهی یک میلیارد ریالی آموزش و پرورش گناباد به دستگاه های خدمات رسان

به گزارش مجله باران کویر سید محمد مهدوی روز چهارشنبه در حاشیه شورای آموزش و پرورش گناباد گفت: از این مبلغ 740 میلیون ریال بدهی به شرکت گاز و بقیه مربوط به شرکت برق است.
وی با اشاره به قطع برق یکی از مدارس در سال تحصیلی گذشته بابت بدهی های معوقه، خواستار مهلت از سوی دستگاههای اجرایی و شرکت های خدمات رسان بابت وصول مطالباتشان شد.
معاون پشتیبانی و مالی اداره آموزش و پرورش گناباد هم در این جلسه گفت: امسال 81 مدرسه با هزینه حدود یک میلیارد و 470میلیون ریال با کمک خیرین، شهرداری، دهیاری ها و هنرستان های شهرستان تعمیر، تجهیز و بازسازی شده اند.
ابوالقاسم کرامتی از توزیع یک میلیارد و 300 میلیون ریال تجهیزات در بین مدارس خبر داد و افزود: ساخت دو مدرسه 'افتخارمند' و 'حمزه باغ آسیا' با مشارکت خیرین آغاز شده است.
وی با اشاره به کمک 420 میلیون ریالی خیرین برای تامین هزینه لباس، لوازم تحریر، درمان و سایر هزینه های دانش آموزان اظهار کرد: ایجاد فضای مناسب برای آغاز سال تحصیلی جدید مورد توجه خاص قرار دارد.
فرماندار گناباد هم ضمن قدردانی از تلاش های آموزش و پرورش برای آماده سازی فضاهای تحصیلی با حداقل هزینه و بدون اعتبار تخصیصی خواستار همکاری دستگاههای اجرایی برای انجام وظایف این اداره در سال تحصیلی جدید شد.
محمد علی نبی پور گفت: تمرکز 60 درصد فضاهای آموزشی شهرستان گناباد در محدوده مرکزی این شهر موجب بروز مشکلات متعدد از جمله بار ترافیکی برای تردد شهروندان می شود که باید با همکاری مردم و ارائه خدمات مناسب راهنمایی و رانندگی شاهد کاهش این معضلات باشیم.
وی با اشاره به همزمانی آغاز سال تحصیلی و سرشماری عمومی نفوس و مسکن خواستار همکاری بیشتر مردم و دستگاههای اجرایی در انجام بهینه این سرشماری شد.
حدود 17 هزار و 500 دانش آموز در 1031 کلاس درس و 221 مدرسه در مناطق شهری و روستایی گناباد تحصیل می کنند.
منبع: خبرگذاری ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد