تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

فتتاح مجتمع امدادی، فرهنگی و ورزشی جمعیت هلال احمر گناباد

افتتاح مجتمع امدادی، فرهنگی و ورزشی جمعیت هلال احمر گناباد???? به گزارش پایگاه خبری مجله باران کویر دکتر نبی پور فرماندار گناباد امروز سه شنبه (۱۷ بهمن ماه) در مرکز امدادی فرهنگی و ورزشی جمعیت هلال احمر بیان داشت: شهرستان گناباد در جنوب خراسان رضوی قرار دارد و با اقلیم خشک که با همت مردم کارهای بزرگی انجام شده است.
????وی با اشاره به بیانات قبلی گفت:  در نظام باید تلاش و بستر سازی شود که جمعیت حفظ شود تا جمعیت شهرستان و حضور دانشجویان فرصتی را برای پیشرفت شهرستان فراهم سازد.پایگاههای امدادی باید از لحاظ تجهیز و ماشین آلات تکمیل شود. موقعیت گناباد ویژه است و گناباد می تواند در بحران های طبیعی و غیر طبیعی موقعیت ویژه ای را فراهم سازد.
????وی افزود:  گسترش اموزش باید حمایت واقع شود تا مجموعه ای از اموزش ها در سطح جامعه داشته باشیم. ????دکتر احمدی مدیرعامل هلال احمر استان گفت: این ورزشگاه 740متر زیر بنا دارد که با تلاش مداوم به ثمر رسید.????دکتر بنایی نماینده گناباد و بجستان با اشاره به دهه فجر و همت مسئولین بیان داشت: مدیریت جهادی در بحث کرمانشاه و اعتبارات انجام شد و باید شهرستان گناباد را حمایت بیشتر کرد لذا گناباد در منطقه زلزله خیز وتلفات جاده ای زیادی دارد و  انتظار سالنی 2000متری برای این منطقه را داریم.  دکتر پیوندی دستور داده اند که اقدامات شهرستان ها عملیاتی شود. اردوگاه اسکان اضطراری و 2پایگاه امدادی و تجهیز جمعیت هلال احمر و ماشین الات را قول دادند تا عملی شود.????دکتر پیوندی اعلام داشت: هلال احمر ارگان امدادی است که یکسری وظایف امدادی و کمک و نجات دارد.هلال احمر در بحران کمک مردم باشد و با امدادگران شرایطی ایجاد نماید که اسیب و تلفات کم شود و از ان بهره بگیریم و تجربه تلخ گذشته نشان دهنده این است که به علت عدم امکانات و مشکلات تلاشگران نتوانند اقداماتی را انجام دهند و با کمک  بودجه مجلس در سال97   بتوانیم رضایت مندی مردم را در شئونات مختلف بدست اوریم و باید تطبیق دهیم که در جهت حوادث و غیر حوادث مهارت کافی را بدست اوریم در  مجلس و دولت به هلال احمر وارگان فرهنگی اجتماعی باید بیشتر توجه شود و با داشتن سازمان جوانان می تواند اقدامات لازم را فراهم نماید. هلال احمرسازمانی است که چتر حمایت به جوانان و مردم ایجاد نماید و هلال احمر باید با مردم  ارتباطات اجتماعی داشته باشد؛ با این کار هلال احمر می تواند مشکلات را کاهش و به  الام مردم رسیدگی نماید.
????وی با اشاره به کلام مقام رهبری گفت ایجاد امید در تمامی مراحل برای مردم مهم است.
???? افرادی رییس جمعیت هلال احمر گناباد با خیرمقدم به مهمانان حاضر ابراز امیدواری کرد که در اینده پروژه های بیشتری را افتتاح کنیم .باران کویر

انتشار:زهرا قاینی

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد