تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 29 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 11 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 21 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

توانبخشی مبتنی بر جامعه رویکرد مهم بهزیستی خراسان رضوی است

به گزارش مجله باران کویر معاون توان بخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی توانبخشی مبتنی بر جامعه مهمترین رویکرد این اداره کل برای شناسایی و ارائه خدمات بهینه به معلولان و افراد زیر پوشش است.
مسعود فیروزی در جریان بازدید از مراکز بهزیستی گناباد افزود: اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه موسوم به 'سی.بی.آر' یکی از اقدامهای مهم و اساسی در ارائه خدمات توانبخشی به معلولان و کاهش آسیب پذیری محسوب می شود.
وی گفت: خراسان رضوی رتبه نخست را در سطح کشور در ارائه خدمات توانبخشی مبتنی بر جامعه در سال گذشته کسب کرد و هم اکنون تمامی افراد معلول در مناطق روستایی این استان شناسایی و زیر پوشش خدمات قرار گرفتند.
او افزود: این برنامه توانبخشی امسال در نقاط شهری خراسان رضوی نیز آغاز شد و در مرحله نخست حاشیه شهر مشهد را تحت پوشش قرار داد.
معاون توان بخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی در ادامه همچنین گفت: بخاطر محدودیت جذب نیروی انسانی در دستگاههای اجرایی هیچ معلولی بابت تعهد سه درصدی دستگاهها برای جذب معلولان در ادارات و سازمانهای خراسان رضوی در دو سال گذشته جذب نشده است.
فیروزی گفت: با توجه به تعداد معلولان خراسان رضوی جذب سه درصد جوابگوی نیاز اشتغال معلولان نیست و باید با افزایش حرفه آموزی و استفاده از ظرفیتهای بخش خصوصی توانمندیهای معلولان را به جامعه نشان دهیم.
470 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم زیر پوشش خدمات اداره کل بهزیستی خراسان رضوی قرار دارند که 97 هزار تن آنان را معلولان تشکیل می دهند.
پنج هزار و 500 مددجو تحت پوشش خدمات بهزیستی گناباد قرار دارند و 10 خیریه برای جلب مشارکتهای مردمی نیز تحت نظارت این اداره فعالیت می کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد