تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

استقبال اندک واحدهای تولیدی گناباد از طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال گناباد با انتقاد از استقبال کم واحدهای تولیدی و خدماتی از طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی، گفت: از مجموع 320 متقاضی معرفی شده به این واحدها از ابتدای امسال، تنها 12 نفر جذب شده اند.

محسن نوریان نوقابی  گفت : طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی با هدف افزایش توانمندی و ایجاد زمینه اشتغال آنان از نیمه نخست امسال در گناباد آغاز شده که انتظار داریم متصدیان واحدهای تولیدی و خدماتی شهرستان به این طرح توجه بیشتری داشته باشند.
وی ادامه داد: ﺣﺪﺍﮐﺜﺮ ﺳﻦ متقاضیان کارورزی ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﺭﻧﺪﮔﺎﻥ مدرک ﻓﻮﻕ ﺩﯾﭙﻠﻢ 25، ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ 28 ﻭ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﯽ ﺍﺭﺷﺪ ﻭ ﺩﮐﺘﺮﯼ 29 ﺳﺎﻝ و ﻃﻮﻝ ﺩﻭﺭﻩ فوق ﺩﺭ ﻭﺍﺣﺪﻫﺎﯼ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﻭ ﺩﻭﻟﺘﯽ ﺩر بخشهای تولیدی ﺻﻨﻌﺖ و ﮐﺸﺎﻭﺭﺯﯼ چهار تا 6 ماه است که یک سوم کمک هزینه کارورزی توسط دولت پرداخت می شود و کارورز در طول مدت فعالیت زیر پوشش بیمه قرار می گیرد.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناباد همچنین گفت: میزان اعتبارات بخش مشاغل خانگی گناباد در سال جاری با 6 برابر افزایش نسبت به پارسال، از 2 میلیارد و 800 میلیون ریال به 16 میلیارد و 500 میلیون ریال رسیده که 15 میلیارد ریال آن در 9 ماهه امسال در قالب تسهیلات به 166 طرح پشتیبان و 300 نفر از متقاضیان واجد شرایط پرداخت شد.
نوریان ادامه داد: از ابتدای امسال 560 فرصت شغلی با همت دستگاههای اجرایی و مسئولان و دست اندر کاران مربوط در این شهرستان ایجاد و در سامانه رصد اشتغال ثبت شده است.
وی گفت: پارسال در مجموع 215 میلیارد و 379 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی و کمک به توسعه و پایداری بنگاههای اقتصادی در این شهرستان پرداخت شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد