تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی مطرح گردید: 700 نفر تا پایان سال 96 اشتغال ایجاد خواهد شد

در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی مطرح گردید:
700 نفر تا پایان سال 96 اشتغال ایجاد خواهد شد
به گزارش پایگاه خبری باران کویر،  شناسایی رییس اداره میراث فرهنگی گناباد در جلسه شورای اشتغال که با حضور جمعی از مسئولین در محل سالن اجتماعات فرمانداری گناباد برگزار شد گفت: سوغات گناباد قرار هست  در قالب بسته بندی های متنوع و سنتی به بازار عرضه شود و صادرات آن به مناطق مختلف صورت پذیرد. وی با بیان اینکه آموزش صنایع دستی نیز در دست اقدام هست افزود: خانه های قدیمی در حال مرمت هستند که البته بعضی از این مالکان بحث اجاره و فروش را مطرح میکنند. باید به مشکل این افراد رسیدگی شود و هر چه زودترمالکان تکلیف خود را با میراث مشخص کنند و افرادی که تمایل دارند اعلام امادگی کنند که مرمت این بناها شروع شود.
نوریان ریاست اداره کار در این جلسه اذعان کرد: تدوین شیوه نامه ابلاغ ائین نامه ۱۸ از امروز اغاز شده است. و دستگاه های اجرایی می توانند نسبت به تسهیلاتی که اعلام می شود فراخوان بدهند و پس از دریافت طرح و تکمیل پرونده به اداره کار ‌و بعد از دو روز تایید به کارگروه اشتغال شهرستان و استان معرفی خواهد شد.
وی افزود: بانک سپه، ملی، رفاه،ملت، صادرات، تجارت، توسعه تعاون و کشاورزی در این طرحها همکاری میکنند نکاتی که باید برای پرداخت تسهیلات در نظر داشت افراد باید رده سنی ۱۵ تا ۳۵ باشند و کسانی که مشکلات بانکی و چک برگشتی و.. نداشته باشند شامل این تسهیلات میشوند به طرحهای دانس بنیان با ۳ درصد در مناطق شهری و در مناطق محروم ۶ درصد یارانه تعلق می گیرد.
در این نشست ایزدی رییس اداره صنعت و معدن نیز، صنعت و معدن را عنصر مهمی در بخش اشتغال داشته است و افزود: ۷۰۰ نفر تا پایان سال اشتغال ایجاد خواهد شد و از ۱۵ طرحی که ارایه شده است  ۹ مورد در حوزه بانک ملی بوده است.
در پایان این نشست حسین زاده رییس اداره جهاد کشاورزی گناباد با ابراز تاسف از اینکه سفره آب زیرزمینی کاهش چشم گیری داشته است گفت: در سال گذشته مشکلات زیادی در حوزه دامداری و کشاورزی داشتیم و دامداران و کشاورزان قادر به پرداخت سودهای بالای تسهیلات بانکی نیستند.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد