تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 9 بهمن 1401.
تاریخ شمسی :
الأحد 8 رجب 1444.
تاریخ قمری :
Jan 29 2023.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

افزایش 30 هزار میلیارد ریالی اعتبارات حمایت از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: اعتبارات حمایت از اقشار نیازمند و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی کشور از محل تبصره 14 در لایحه بودجه سال 1397 از 40 هزار میلیارد ریال فعلی به 70 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.[افزایش 30 هزار میلیارد ریالی اعتبارات حمایت از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی] پرویز فتاح عصر چهارشنبه در حاشیه دیدار با مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد طی گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به افزایش 10 درصدی ردیف کلی اعتبارات کمیته امداد در لایحه بودجه سال آینده ابراز امیدواری کرد، با توجه بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی این امر محقق شود.
وی افزود: سهمیه مناطق محروم از اعتبارات اشتغالزایی نیز در سالجاری به نسبت پارسال 2 برابر افزایش یافت.
وی اظهار کرد: 10 هزار و 800 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای امسال تاکنون به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور اختصاص یافته که با تخصیص کامل آنها 140 هزار فرصت شغلی در این بخش ایجاد می شود.
فرماندار گناباد نیز با اشاره به خشکسالی های 2 دهه اخیر و ایجاد مشکلات معیشت برای بسیاری از مردم از جمله مناطق روستایی این شهرستان، توانمند سازی را رویکرد مهم کمیته امداد امام خمنیی (ره) ذکر کرد.
محمد علی نبی پور با بیان اینکه 300 نفر از مددجویان زیرپوشش این نهاد در نوبت دریافت وام کارگشایی هستند خواستار توجه بیشتر مسئولان ذیربط نسبت به پرداخت این تسهیلات شد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد نیز گفت: 20 میلیارد و 370 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به این نهاد اختصاص یافته است.
هادی آریان نژاد افزود: میزان جمع آوری زکات نیز از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان با رشد 188 درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال، به سه میلیارد و 570 میلیون ریال رسید.
وی میزان کمک های مردمی به مراکز نیکوکاری و خیریه گناباد در هشت ماه امسال را چهار میلیارد و 870 میلیون ریال ذکر کرد.
وی گفت: همچنین 2 هزار و 700 سبد کالا به ارزش 2 میلیارد ریال و 41 سری جهیزیه از ابتدای امسال تاکنون به مددجویان زیرپوشش این نهاد پرداخت شده است.
وی پرداخت سه میلیارد و 200 میلیون ریال کمک به 119 یتیم زیرپوشش را از دیگر خدمات این نهاد ذکر کرد.
سه میلیون مددجو زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور قرار دارند که 1.5 میلیون نفر آنان سالمند هستند.
یک میلیون زن سرپرست خانوار، 175 هزار فرزند یتیم، 330 هزار دانش آموز، 72 هزار دانشجو، 35 هزار خانواده زندانی و 90 هزار کودک زیر 6 سال زیر پوشش این نهاد قرار دارند.
از این تعداد سه هزار و 600 خانوار با جمعیت پنج هزار و 600 نفر زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان گناباد هستند و 15هزار نفر هم به صورت موردی از این کمک ها بهره می برند.
مرکز شهرستان 81 هزار نفری گناباد در 287 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد