تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 26 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الجمعة 10 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 17 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

بررسی افتتاح پروژه سیماک (مدیریت املاک کشور)

به گزارش مجله باران کویر، طی نشستی در دفتر فرمانداری محمد علی نبی پور فرماندار گناباد گفت: هر چه به سمت خدمات الکترونیکی برویم دقت سیستم بالاتر می رود و از فساد سیستمی و اداری در کشور جلوگیری می شود.
در ادامه این جلسه شفیعی مدیر کل پست استان خراسان رضوی افزود:این طرح به نوعی روابط بین شهرداری ، دهیاری،بخشداری و ...تسهیل می بخشد و این خدمت الکترونیکی به کاهش انرژی نیز منجر خواهد شد. پروژه jnaf متکی به یک آدرس استاندارد و یکپارچه که همه دستگاهها لزوما در ادرس دهی و نشانه دادن متکی به این ادرس استاندارد هستند ما در حال حاضر در مشهد این پروژه را به اتمام رساندیم وتا پایان سال شهرهای نیشابور سبزوار و تربت حیدریه به پایان خواهد رسید و تا پایان سال اینده تمام شهرهای استان تحت پوشش jnaf قرار خواهند گرفت.رو نمایی از پروژه سیماک که پروژه دیگر اقتصاد مقاومتی هست در مشهد مهر ماه رونمایی شد سیماک مدیریت املاک کشور هست که ۲۸دستگاه ما را همراهی می کند تمام این اقدامات برای هوشمند کردن خدمات دولت هست مثلا برای مجوز مرغداری باید به اداره های مختلف از قبیل اداره  اب و دهیاری و کشاورزی و..مراجعه کرد با وجود این سامانه نیاز نیس همه ادارات افراد بروند فقط به سامانه itc روستایی باید مراجعه کنند و ۱۵ درصد املاک کشور فاقد سند هست با این کار میتوان املاک کشور را بیشتر شفاف سازی کرد و املاک را هوشمند کرد.این طرح در استانهای البرز، کرمان وگیلان راه اندازی شده است.
خائف بیان داشت: این پروژه دو زیر پروژه دارد که یکی شامل پرداخت ها و عوارض و... که با کمک دهیاران انجام می شود و در دیگری استعلامات در محیط امن صورت می گیرد ودر ان محیط امن اطلاعات تبادل می شود.دفتر هماهنگ کننده این پروژه در پست استان تشکیل می شود ۵ هدف این پروژه شامل۱_یکپارچه سازی و به اشتراک گذاری اطلاعات املاک ۲_شفاف سازی فرایندها۳_پایین امضاهای طلایی ۴_قطع ارتباط ارباب رجوع و به حداقل رسیدن رفت و امدها ۵_امکان ارزیابی و مقایسه عملکرد دستگاهها و استان ها است..
وی افزود:از نظر اشتغالزایی بیش از ۱۷۰۰۰ دفتر پست پیشخوان ict روستایی و چند هزار مهندس و کاردان نقشه برداری و ۱۲۴۵۰ شغل تمام وقت به وجود خواهد امد. این پروژه امن ، یکپارچه،نظارت پذیر و مقایسه پذیر هست.در پایان تاکید کرد نیاز به حمایت و همکاری استانداران و فرمانداران و دیگر نهادها داریم.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد