تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
جمعه 26 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الجمعة 10 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 17 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

دین مبین اسلام آموزه های بسیار عمیق و مهمی را به دنیا و جامعه بشری عرضه داشته است.

محمدعلی نبی پور فرماندار شهرستان در افتتاح ساختمان آموزشی خیر ساز مرحوم حاج حسین تقوایی دانشکده فنی و حرفه ای پسران که با حضور امام جمعه، مدیرکل طرحهای دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، ریاست فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی، نماینده شهرستان، دانشجویان، خیرین ، رییس دانشکده فنی و حرفه ای پسران گناباد و اهالی مردم نوغاب برگزار گردید ضمن تبریک هفته وحدت و بزرگداشت 16 آذر ماه، روز دانشجو گفت: دین مبین اسلام آموزه های بسیار عمیق و مهمی را به دنیا و جامعه بشری عرضه داشته است.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به آموزه های اخلاقی اسلام خاطر نشان کرد: پیامبر اسلام (ص) منادی اخلاق است و در آقران نیز تاکید شده که اگر اخلاق حسنه پیامبر (ص) نبود، دین اسلام گسترش نمی یافت.
وی خیرین را مصداق بارز نوع دوستی و اخلاق عنوان کرد و ادامه داد: خیرین احداث ساختمان های آموزشی علاوه بر ترویج مباحث اخلاق به گسترش علم و دانش که از همان ابتدای بعثت پیامبر مد نظر بوده نیز کمک می کند.
مدیرکل طرحهای عمرانی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: برای تکمیل طرحهای نیمه تمام این دانشگاه در استانهای مختلف به 2 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
مهندس عبدی افزود: کمبود اعتبار را از مشکلات مهم این دانشگاه برشمرد و افزود: از مجموع طرح های مزبور 23 طرح با اعتبار 220 میلیارد ریال، با مشارکت دولت و خیران در سطح کشور در حال اجرا است.
وی اضافه کرد: نیکوکاران بخش عمده سهم خود را پرداخت کرده اند ولی دولت و دانشگاه فنی و حرفه ای به دلیل کمبود اعتبار، تاکنون تنها نیمی از سهم خود را پرداخته اند.
وی گفت: با وجود کمبود اعتبار برای اجرای طرحهای عمرانی دانشگاه فنی و حرفه ای، از یک سال گذشته هیچ گونه اعتباری از محل تملک دارایی ها به این بخش اختصاص نیافته است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد