تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 29 آبان 1396.
تاریخ شمسی :
الإثنين 2 ربيع أول 1439.
تاریخ قمری :
Nov 20 2017.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

 

 

 

 

 

معاون سازمان نوسازی مدارس کشور: ایمن سازی کلاس ها نیازمند استمرار طرح تخریب و بازسازی در برنامه ششم توسعه است

به گزارش باران کویر: معاون توسعه مدیرت و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: حدود 30 درصد فضاهای آموزشی موجود که شامل 90 هزار کلاس درس می شود، ناایمن هستند و برای ایمن سازی این کلاس ها نیازبه استمرار طرح تخریب و باسازی وجود دارد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گناباد، داوود نعیمی، معاون توسعه مدیریت و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور در گفت وگو با خبرنگار ندای گناباد به اشاره به مشارکت خیرین در 30 درصد پروژه های تحولی آموزش و پرورش گفت: حدود 30 درصد فضاهای آموزشی موجود که شامل 90 هزار کلاس درس می شود، نا ایمن هستند و برای ایمن سازی این کلاس ها نیاز به استمرار طرح تخریب و بازسازی وجود دارد.
وی در خصوص نقش سازمان نوسازی مدارس کشور اذعان کرد: سازمان نوسازی مدارس به عنوان یک دستگاه ملی تسهیل کننده امور برای استان ها می باشد که در این راستا بخش اعظمی از ظرفیت های قانونی برای روان شدن اقدامات نوسازی مدارس در برنامه ششم توسعه پیشنهاد شده است.
نعیمی ادامه داد: برای حل مشکلات موجود سطح مدارس، باید علاوه بر استمرار طرح تخریب و بازسازی مدارس در برنامه ششم توسعه اقداماتی مشابه این طرح انجام شود تا با منابع مطمئن مشکلات کنونی را برطرف کرد.
معاون توسعه مدیریت و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور ساخت و تجهیز مدارس را امری ضروری برای نسل آینده کشور دانست و تصریح کرد: حضور خیرین می بایست دائما در ساخت و تجهیز مدارس در کنار سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارسکشئر ادامه داشته باشد.
نعیمی افزود: نیازهای جدید در حوزه کلاس درس براساس اعتبارات دولتی و خیرین به دلیل رشد جمعیتی مناسبی تامین می شود اما استانداردسازی کلاس های درسی بویژه هنرستان ها و تجهیز آن ها و فضاهای ورزشی نیمه تمام نیازمند مساعدت جدی خیرین می باشد.
وی در خصوص کلاس های جدید ایجاد شده در چند سال اخیر کشور گفت: در طول چند سال اخیر 3 هزار و 642 میلیارد تومان از منابع دولت برای ساخت و تجهیز مدارس کشور اختصاص پیدا کرده و حاصل آن 4900 پروژه در سطح کشور با ایجاد 28 هزار کلاس درس و زیر بنای 4 میلیون متر مربع بوده است.
نعیمی با بیان اینکه 10 درصد کل کلاسهای ساخته شده در خراسان رضوی بوده است، اذعان کرد: 437 پروژه با اعتباری بالغ بر 280 میلیارد تومان در سطح خراسان رضوی ایجاد شده است و زمینه ایجاد 28 هزار کلاس درس و در این استان فراهم شده است.
منبع: آموزش و پرورش گناباد 

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد