تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 28 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
السبت 10 صفر 1440.
تاریخ قمری :
Oct 20 2018.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

میرزا علی تقوی با شهرداری گناباد خداحافظی کرد

پيام خداحافظي شهردارگناباد
به نام خداوند جان و خرد
سخن را با حديثي گوهربار از مولا علي آغاز مي كنم كه مي فرمايند:
برطرف كردن نيازهاي مردم پايدار نيست مگر به سه چيز: اول- كوچك شمردن خدمت تا خداوند آن را بزرگ كند، دوم- پنهان داشتن آن تا خداوند آن را آشكار سازد، سوم-شتاب در برآوردن نياز حاجتمند تا مسرت بخش باشد.
خداوند منان را شاكرم كه بر اين بنده حقير منت نهاد و توفيق چهارسال خدمت به همشهريان و شهروندان فهيم و بافرهنگ گناباد را به اينجانب عطا فرمود.مردم عزيز و سختكوش كه به حق شايسته خدمت و تلاش هستند و هرچه براي آنان خدماتي انجام شود باز هم ناچيز خواهد بود.
در اين مسير خطير و پرفراز و نشيب مشكلات و سختي هاي بسياري نيز وجود دارد كه لطف و عنايت خداوند و همكاري ، همت وبزرگواري همشهريان عزيز اين سختيها را از وجود خدمتگزاران آنان بيرون مي برد و باعث انگيزه بيشتر براي خدمات بهتري مي گردد.
اکنون زمان آن فرا رسیده که بعد از چهارسال افتخار خدمت در جایگاه مدیریت شهری و ایفای نقش در مجموعه ی محترم شهرداری گناباد بنا به نظر اعضای محترم شورای اسلامي شهر دوران مسئولیت  اینجانب پایان یابد.
همشهریان عزیز استحضار دارند که بنده در شرایطی توفیق خدمت و افتخار قبول مسئولیت شهرداری گناباد را یافتم که شهرداری یکی از سخت ترین و بحرانی ترین دوره های خود را سپری می کرد. کاهش شدید بودجه وعدم منابع درآمدي پايدار و... ‌موجب شده بود که  پیشبرد امور شهرداری با موانع زیادی مواجه باشد اما به لطف خداوند بزرگ و همت و تلاش همه ی همکاران شریف و زحمتکش در شهرداری گام های بزرگی در جهت گره گشایی از معضلات و بهبود نابسامانی  ها و جریان یافتن صحیح امور و حرکت در مسیر رشد و تعالی انجام گرفت. رویکرد اینجانب و همکارانم در شهرداری اتخاذ نگاه بلندمدت ،رعایت مصالح عمومی ،توجه به زیرساخت ها و كارهای زیربنایی،و جریان یافتن امور در مسیر قانونی و پرهیز از تصمیمات سلیقه ای و غیرکارشناسی بوده است.بر خود لازم می دانم که در فرجام کار از عموم همشهریان عزیز به پاس مهر و حمایت و همراهی  همیشگی و از کلیه ی مسئولین محترم شهرستان گناباد بخصوص اعضای محترم شورای شهر(دوره چهارم و پنجم) به پاس تعاملی که با مجموعه ی شهرداری داشتند قدردانی كرده و حلاليت مي طلبم.
از  پرسنل و کلیه همکاران   عزیز و ارجمند م در بخش های مختلف شهرداری نیز  صمیمانه سپاسگزاری می کنم و با بهترین آرزوها برای فردای روشن شهر عزیزمان ،همه را به خداوند بزرگ می سپارم.

علي تقوي

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد