تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 28 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 19 2021.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

تکمیل زیرساختهای مجتمع آموزش عالی گناباد نیازمند 63 میلیارد ریال اعتبار

دکتر حسین نجاری چهارشنبه شب در جریان بازدید خبرنگاران از روند اجرای طرحهای عمرانی مجتمع آموزش عالی گناباد افزود: اجرای ساختمان جدید این مجتمع با صرف 70 میلیارد ریال تاکنون 70 درصد پیشرفت داشته و برای تکمیل 30 میلیارد ریال نیاز دارد.
وی از پیشرفت 80 درصدی سالن ورزشی مجتمع آموزش عالی گناباد با زیربنای چهار هزار مترمربع خبر و ادامه داد: تکمیل این سالن هم نیازمند 10 میلیارد ریال است. مجتمع فرهنگی و نمازخانه این مجتمع توسط خیران و با هزینه هفت میلیارد ریال و پیشرفت 60 درصد در حال اجرا است.
او همچنین از ساخت آزمایشگاه این مجتمع با اعتبار 20 میلیارد ریال و پیشرفت 50 درصدی خبر داد و افزود: برای تکمیل این آزمایشگاه با زیربنای 3500 مترمربع 20 میلیارد اعتبار لازم است.
رئیس مجتمع آموزش عالی گناباد با اشاره به طرح توسعه فضای سبز با کاشت بیش از 25 هزار اصله نهال در سال گذشته با همکاری منابع طبیعی و سایر دستگاههای اجرایی گفت: طرح 18 کیلومتری مسیر منتهی به ساختمانهای این مجتمع بلوارکشی شده و 18 هزار نهال سازگار با اقلیم گناباد در آنها کاشته می شود.
وی ضمن تاکید بر توجه بیشتر به استعدادها و نیروهای انسانی توانمند در گناباد گفت: ایجاد شرایط مناسب برای جذب و ماندگاری دانشجویان از مهمترین برنامه های این مجتمع آموزش عالی است.
او افزود: فراخوان جذب هیات علمی مجتمع آموزش عالی گناباد شهریور جاری برگزار و متقاضیان در مقطع دکترا در رشته های مورد نیاز به صورت نیمه متمرکز جذب می شوند.
مجتمع آموزش عالی گناباد زیرمجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دارای 2600 دانشجو در 22 رشته دانشگاهی با 31 نفر عضو هیات علمی است. توان افزایش دانشجویان آن نیز تا سقف پنج هزار نفر وجود دارد.
12 هزار دانشجو در 12 دانشگاه و مرکز آموزش عالی شهرستان گناباد شاغل به تحصیل هستند. ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد