تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 31 شهريور 1399.
تاریخ شمسی :
الإثنين 4 صفر 1442.
تاریخ قمری :
Sep 21 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

آرامش و امنيت امروز مرهون ايثارگري جانبازان و شهدا است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی بیان کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان سبب ارتقای روحیه خدمتگزاری در مسئولان می‌شود و آرامش و امنیت ما مرهون ایثارگری جانبازان و رشادت‌های شهدا است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 حجت الاسلام حسین معصومی یکشنبه 12 آبان در دیدار با جانبازان دفاع مقدس، «حیدر علی مرادی مقدم» و «سید هادی فرشچی»، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: جانبازان و شهدا هیچکدام محتاج به دیدارهای ما نیستند و این ما هستیم که نیاز داریم با دیدار از آنها انرژی بگیریم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: شهدا ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند و در مشکلات به ما کمک می کنند.
حجت الاسلام معصومی ادامه داد: دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان سبب ارتقای روحیه خدمتگزاری در مسئولان می‌شود و آرامش و امنیت ما مرهون ایثارگری جانبازان و رشادت‌های شهدا است.
وی با بیان اینکه روحیه مقاومت در جامعه توسط جانبازان باید نهادینه شود، افزود: جانبازان و خانواده‌های آنان مانند کوه در برابر مشکلات استوار و مقاوم هستند و این روحیه را باید در جامعه ترویج دهند.
جانبازان 25 درصد حیدر علی مرادی مقدم و سید هادی فرشچی در سال 1345 و 1341 چشم به جهان گشودند و در سال 1367 و 1362 در منطقه مجنون و سردشت به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند.
گفتنی است بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد پرونده یک هزار و 910 شهید، هشت هزار و 362 جانباز و 590 آزاده را تحت پوشش دارد.

تسخیر لانه جاسوسی به دلیل تلاش آمریکا برای سرنگونی ایران بود
حجت الاسلام حسین معصومی در خصوص فرا رسیدن 13 آبان گفت: 13 آبان سه واقعه مهم را شامل می‌شود که تبعید امام به ترکیه در سال 42، کشتار دانش آموزان انقلابی در سال 57 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 58، رخدادهای تاریخ سازی بودند که نقش‌های شوم استکبار را نشان می‌دهد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به موقعیت ایران اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: ایران بدون شک در منطقه موقعیت خیلی خوبی دارد و دارای تفکرات انقلابی است و توانسته است مقابل غرب ایستادگی کند، به همین دلیل آمریکایی‌ها به دنبال سرنگونی جمهوری اسلامی بودند.
وی به ریشه‌های ایجاد شعار مرگ بر آمریکا در ایران اشاره کرد و ادامه داد: دانشجویان برای اینکه آمریکایی‌ها نتوانند کودتا کنند و نسبت به این جنایات نهفته‌ای که در طول زمان نسبت به ایران کرده بودند پاسخی بدهند با شعار مرگ بر آمریکا، به مرکزی که فکر می‌کردند کودتا هدایت می‌شود، یعنی سفارت رفتند و آنجا را تسخیر کردند.
حجت الاسلام معصومی با بیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا امروز یک شعار جهانی است، ادامه داد: شعار مرگ بر آمریکا توسط ملت قهرمان ایران اسلامی فراگیر و جهانی شده است و تا زمان تغییر راهبردها و سیاست‌های غلط آمریکا، باید ادامه داشته باشد.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه این شعار ماهیت سلطه‌ستیزی و استکبارستیزی دارد، افزود: ماهیت این شعار در برائت از مستکبران و مشرکان، دشمن‌شناسی و بصیرت ملت ایران، سابقه آمریکا در کودتای 28 مرداد 32 و حمایت از رژیم پهلوی، تلاش برای مقابله با قیام ملت ایران، جنگ تحمیلی ایران و تحریم‌های اقتصادی، ساقط کردن هواپیمای مسافربری و... است.
منبع:ایثار

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد