تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 22 مهر 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 15 صفر 1441.
تاریخ قمری :
Oct 14 2019.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

ثبت نام وام بنیاد علوی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد آغاز شد

علیرضا شاهی مسئول اداره وام و رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در اطلاعیه ای شرایط دریافت وام بنیاد علوی ویژه دانشجویان این دانشگاه را اعلام کرد.

پیش رویداد نخستین استارتاپ ویکند "گیاهان دارویی و مغذی" شرق کشور در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

پیش رویداد نخستین استارتاپ ویکند "گیاهان دارویی و مغذی" شرق کشور دوشنبه ۱۵ مهر ماه در سالن همایش‌های کوثر دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.

اجرای طرح کتابخانه سیار روستایی در مدارس روستاهای گناباد

حسین ترابی در خصوص اجرای این طرح گفت: این طرح در خراسان رضوی در شهرستان مشهد به صورت شهری و‌ روستایی و در شهرستانهای تربت جام ، سبزوار ، نیشابور ، کاشمر ، گناباد ویژه روستاها اجرا می شود.

“رضا عطاران” بازیگر مشهور و طنز سینما و تلویزیون ایران در سال 1347 در مشهد به دنیا آمد. چندی پیش عطاران برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر شد.

رضا عطاران در سال ۱۳۴۷ در مشهد متولد شد. وی فرزند سوم خانواده و اصالتاً اهل کاخک است. عطاران دیپلمش را در رشتهٔ اقتصاد در مشهد دریافت کرد و برای ادامهٔ تحصیل در رشتهٔ طراحی صنعتی به دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران رفت. او پس از مدتی تحصیل را رها کرد و به سینما و بازیگری روآورد. آغاز فعالیت عطاران به بازی در تئاتر حسن حامد در دهه ۱۳۶۰ مربوط می‌شود. این همکاری تا سال ۱۳۷۱ ادامه داشت.

بلاتکلیفی ادامه‌دار پروژه شهرک کارآفرین گناباد

پروژه شهرک کارآفرین شهرستان گناباد با هدف تجمیع اصناف این شهرستان از سال ۱۳۸۹ کلید خورده اما هنوز خبری از بهره برداری آن نیست.شهرداری‌ها در چند سال اخیر وضعیت درآمدی خوبی نداشته‌اند و علاوه بر آن، قانون‌هایی مانند حذف سهم شهرداری‌ها از محل فروش فرآورده‌های نفتی اوضاع را بدتر کرده است.