تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
شنبه 10 اسفند 1398.
تاریخ شمسی :
السبت 6 رجب 1441.
تاریخ قمری :
Feb 29 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

وفاداری مردم به آرمانها، حافظ اصلی نظام جمهوری اسلامی است

رئیس اداره ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح گفت: وفاداری مردم نسبت به آرمانها و دستاورد های نظام جمهوری اسلامی و تبعیت از منویات ولایت فقیه در کنار ایثارگری خانواده معظم شهدا و ایثارگران عامل اصلی حفاظت از این نظام طی 40 سال گذشته محسوب می شود.
سردار سرتیپ دوم پاسدار ناصر سعیدی پنجشنبه شب در یادواره شهیدان ستاد معراج شهدای کشور در روستای ریاب گناباد افزود: دشمنان در این مدت با انواع ترفندها اعم از جنگ تحمیلی و تحریم ها برای صدمه به نظام از هیچ تلاشی کوتاهی نکردند ولی به برکت وفاداری و حضور گسترده مردم در صحنه نتوانستند به اهداف خود دست یابند.
وی ادامه داد: تا زمانی که نظام از این سرمایه عظیم برخوردار باشد صدمه ای به دستاوردهای آن وارد نمی شود ولی هر زمان این مساله کم رنگ شد، آرمانهای انقلاب صدمه می بیند.
جانشین کمیته تفحص شهدای ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: اشرافی گری ما را از اهداف عالیه نظام دور می کند و باید همواره گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب در مسیر اهداف عالیه نظام حضور تاثیر گذار داشته باشیم.
سردار سعیدی گفت: در شرایطی که دشمنان در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب بر دامنه ترفندهای خود علیه نظام و کشور جمهوری اسلامی ایران افزوده اند مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن آنها را در نیل به اهداف خصمانه شان ناکام گذاشتند.
وی افزود: با گذشت 40 سال از انقلاب به برکت وفاداری و حضور پرشور مردم در صحنه و رهبری ولایت فقیه، انقلاب اسلامی به درخت تناوری تبدیل شده که هیچ یک از ترفندهای دشمنان توانایی صدمه به آن را ندارد.
در این یادواره یاد و خاطره شهیدان سید حسین و سید حسن دوستدار از شهدای گناباد و شهیدان محد حسین ابراهیمی و فتح علی ظفری از شهیدان ستاد معراج شهدای کشور از تهران و همدان گرامی داشته شد.
ستاد معراج شهدا در زمینه شناسایی و انتقال پیکرها و برگزاری آیین تشییع شهدا در زمان دوران دفاع مقدس فعالیت داشت.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند