تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
يكشنبه 26 مرداد 1399.
تاریخ شمسی :
الأحد 27 ذو الحجة 1441.
تاریخ قمری :
Aug 16 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

حضور در راهپیمایی 22 بهمن اثبات وفاداری به آرمانهای نظام است

فرماندار گناباد گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اثبات وفاداری آنان به آرمانهای نظام شکوهمند جمهوری اسلامی و خط بطلانی بر ترفندهای دشمنان است.
به گزارش مجله باران کویر، مردم با شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال اتحاد و همدلی خود را در همراهی با نظام جمهوری اسلامی نشان داده و ثابت می کنند با وجود هم مشکلات نسبت به آرمانهای نظام ثابت قدم و مصمم تر از گذشته ایستاده و در صحنه حضور دارند.
وی ادامه داد: امسال در شرایطی انقلاب اسلامی در آستانه پنجمین دهه پیروزی خود قرار گرفته که طی 40 سال گذشته انقلاب با انواع ترفندها و تحریمهای ظالمانه دست به گریبان بوده ولی توطئه ها نه تنها تاثیری بر حضور مردم در صحنه دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی نداشته بلکه عزم آنان را در همراهی با نظام استوارتر کرده است.
فرماندار گناباد گفت: کشور ما به برکت نظام جمهوری اسلامی با وجود همه ترفندها و تحریمهای دشمنان باصلابت در مسیر پیشرفت و توسعه پیش می رود و حضور گسترده مردم در صحنه برگ زرین دیگری بر تاریخ افتخارات این نظام است که موجب ناامیدی دشمنان می شود.
وی افزود: با وجود تقارن دهه فجر امسال با ایام عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برنامه های بسیار خوبی در گناباد برگزار شد که طی آنها 140 طرح با هزینه 580 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
او ادامه داد: مردم و مسئولان در گناباد خود را برای حضور منسجم و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن آماده می کنند و همه شرایط برای برگزاری هر چه باشکوهتر این آیین فراهم شده است.
راهپیمایی 22 بهمن همزمان با سایر نقاط کشور و خراسان رضوی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی گنابادی حدفاصل میادین امام خمینی (ره) تا بسیج این شهر برگزار می شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند