تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 27 خرداد 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 14 شوال 1440.
تاریخ قمری :
Jun 17 2019.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

ملاحظه‌کاری‌های بی‌جا عامل عقب‌افتادگی طلبه است/ هیچ انحراف و کفری به سرزمین گناباد نسبت ندارد

آیت‌الله علم‌الهدی صبح امروز در دیدار با علما، طلاب و روحانیون شهرستان گناباد در مصلی نماز جمعه این شهر، با بیان این‌که سرزمین گناباد در طول تاریخ شاهد حضور عناصربرجسته ای در خدمت به دین و فعالیت ایثارگرانه در راه توسعه اسلام بوده است، اظهار کرد: اندیشمندان و علمای بزرگواری که در دوران گذشته برکات محوری حوزه‌های علمیه بودند، افتخار تاریخی این شهر به شمار می‌روند.

ایشان ادامه داد: پسوند دراویش با اسم گناباد یک ظلم در حق این سرزمین دین و علم هست، این پسوند و ارتباط با یک جریان انحرافی درستی نیست.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: پیش‌ازاین، چنین پسوندی برای این فرقه منحرف وجود نداشته و اخیراً برحسب استعمال غلط برخی رسانه‌ها، این پسوند در زبان مردم جریان پیدا کرده است درحالی‌که گناباد سرزمین مقدسی است که هیچ انحراف، فسق و کفری به این سرزمین تعلق نمی‌گیرد و طهارت ذاتی این سرزمین پاک به‌هیچ‌عنوان منحرفی ملبس نخواهد شد.

ایشان با بیان این‌که در هر نقطه‌ای موفقیتی از جانب روحانیت می‌بینیم، توجه خاص و عنایت ویژه بقیه‌الله است، افزود: سرزمینی که در طول تاریخ شاهد ظهور و بروز علما و زاهدان فراوانی بوده، مشخص می‌کند حضرت بقیه‌الله به این نقطه توجه دارند و این نقطه مورد توجه خاص حضرت است.

آیت‌الله علم‌الهدی خطاب به طلاب و روحانیون حاضر، گفت: عرصه طلبگی، عرصه مقام، شهرت و به نان و آب رسیدن نیست، کسانی که با این اهداف وارد عرصه طلبگی شدند، با ناکامی از بین رفتند، طلبگی عرصه سربازی امام زمان است.

ایشان با تأکید بر این‌که ورود طلبه به هر عرصه‌ای باید با نگاه نوکری امام زمان باشد، خاطرنشان کرد: بقیه‌الله، اربابی هستند که آبرو، شخصیت، زندگی و سلامتی نوکرشان را اداره می‌کنند؛ اگر چنین شد، از هیچ‌چیز و هیچ جبهه‌ای در مقابل خود وحشت نمی‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری، ملاحظه‌کاری‌های بی‌جا و مراقبت‌های بی محاسبه را عامل عقب‌افتادگی طلبه خواند و ادامه داد: اگر یک طلبه در عرصه طلبگی خود چنین کرد، او را تا مرز شرک در مقابل بقیه‌الله پیش می‌برد.

ایشان تصریح کرد: آنچه امروز به‌عنوان خطر در عرصه خادمی خالصانه بقیه‌الله مطرح است، ترسیدن از جوسازی‌ها و عملیات روانی است؛ امروز اسلام در بحرانی قرار دارد که از بعثت پیغمبر تا به امروز وجود نداشته، ازیک‌طرف اقتدار روز افزون اسلام و انقلاب در منطقه و به زانو درآمدن دشمنان، از طرف دیگر همه دنیا به سر اسلام ریختند که اسلام را براندازی کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان این‌که اردو و سپاه اسلام، شما طلاب هستید، گفت: دشمن در ابعاد مختلف اقتصادی، سیاسی و نظامی می‌جنگند که یکی از ابزارهای توطئه آنان، عملیات روانی است تا سربازان امام زمان را از میدان خارج کنند درحالی‌که سرباز امام زمان باید با تمام توان برای دفاع از اسلام بایستد.

ایشان خاطرنشان کرد: در این میان، اگر طلبه‌ای برای دفاع از اسلام و انقلاب به صحنه آمدند، به او دروغ و تهمت می‌زنند، فضا را مسموم می‌کنند تا فرد جرأت نکند به میدان بیاید.نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد