تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
دوشنبه 31 تير 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 20 ذو القعدة 1440.
تاریخ قمری :
Jul 22 2019.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

قیام مسجد گوهر شاد به رهبری بهلول، اولین صدای قیام مجاهدانه پرده دری بود که در کشور طنین انداز شد.

به گزارش پایگاه خبری مجله باران کویر، حجت الاسلام علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در مراسم سالگرد ارتحال علامه بهلول گنابادی افزود: بهلول از اول اساس معیشت خود را بر اساس زندگی زاهدانه تشکیل داد و هیچ مشکلی دست و پاگیر او در مقابله با ظلم نبود.

امام جمعه مشهد ادامه داد: قیام مسجد گوهر شاد به رهبری بهلول، اولین صدای قیام مجاهدانه پرده دری بود که در کشور طنین انداز شد.

وی گفت: آن روزی که علامه بهلول وارد عرصه ستم ستیزی شد به خاطر اینکه مسائل معیشتی او دست و پاگیرش نشود همه را در حد صفر قرار داد تا ترمزی بر انقلابی‌گری و مجاهدات او نباشد.

آیت الله علم الهدی افزود: متاسفانه مسئولین نسخه اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری را عملی نکردند و ما باید این راه ۴۰ ساله را با مقاومت اقتصادی خودمان ادامه دهیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه نظام و انقلاب ما دراین۴۰ سال پیروز میدان بوده است گفت: ۴۰ سال است که این انقلاب تداوم دارد و عامل آن تجهیزات نظامی نبود و بلکه شما مردم هستید و عشق به ائمه اطهار است که مردم را همراه با این انقلاب کرده است .

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: آمریکا از نظر نیروی انسانی نمی‌تواند جلوی ما بایستد و فقط بخاطر همراهی مردم و نظر خدا و اولیای خداست که این امر محقق شده است و باید در این راه ثابت قدم ماند.

آیت‌الله علم‌الهدی در خصوص مشکلات گناباد گفت: مشکلات مدیریتی شهرستان فردا در شورای اداری مطرح می‌شود و مردم مشکلات خود را با نامه به دفتر امام‌جمعه گناباد بفرستند تا در حد امکان رسیدگی و برطرف شود.


 

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد