تبلیغات

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif 

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

http://servermizban.ir/gifgitisms.gif

.
پنجشنبه 1 اسفند 1398.
تاریخ شمسی :
الخميس 26 جماد ثاني 1441.
تاریخ قمری :
Feb 20 2020.
تاریخ میلادی :

آب و هوا

عضویت در تلگرام

اوقات شرعی

ثبت نام / ورود کاربران

تبلیغات

لینک های مفید

 

 

 

 

 

برگزاری همایش‌های پیاده‌روی در ایجاد هم‌دلی و نشاط اجتماعی موثر است

به گزارش پایگاه خبری باران کویر،دکتر محمدعلی نبی‌پور با تبریک اعیاد شعبانیه، از حضور گرم مردم در پیاده‌روی خانوادگی هفته سلامت قدردانی کرد و افزود : از دکتر باذلی و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و همه ادارات و نهادهایی که برای برپایی این برنامه پیاده‌روی تلاش کردند، تشکر می‌کنم.
وی با اشاره به اینکه مردم گناباد همواره از این‌گونه برنامه‌ها، استقبال و حمایت می‌کنند، اظهار کرد: امسال سالي است كه در سطح ملي، برنامه‌ريزي شده تا شور و نشاط اجتماعي افزايش پيدا كند.
فرماندار گناباد با تاکید بر لزوم افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه، عنوان کرد: با توجه به اینکه دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی تنها بسترساز انجام فعالیت‌های اجتماعی است، افزایش شور و نشاط در جامعه نیازمند برنامه‌ریزی مردم برای زندگی شخصی و اجتماعی آنها است.
دکتر نبی‌پور اظهار امیدواری کرد که با بسترسازی نهادهای مختلف و مشارکت اقشار جامعه، شور و نشاط همراه با صحت و سلامت براي مردم در سطح ملي و شهرستانی افزايش يابد.
وی با اشاره به موفقیت شهرستان گناباد در برگزاری نوروزگاه‌ها، گفت: اینکه نوروزگاه‌ها در شهرستان گناباد نسبت به شهرستان‌های دیگر خوب انجام شد، به دلیل حضور و مشارکت خوب مردم بود.
فرماندار گناباد، حضور خوب اقشار جامعه در همایش‌های عمومی همچون این برنامه پیاده‌روی را موجب دلگرمی مسئولین برای بسترسازی مناسب دانست و تاکید کرد: در صورتی که دستگاه‌های اجرایی بسترسازی کنند، مردم به خوبی کارها را به پیش خواهند برد.
دکتر نبی‌پور با قدردانی از دانشگاه علوم پزشکی برای برگزاری این همایش، گفت: توجه به حوزه بهداشت و سلامت در کنار رفع مسائل درمانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
وی اظهار امیدواری کرد که برپایی این همایش‌ها، آغاز يك حركت كلي در سطح جامعه باشد و حساسيت‌ها را نسبت به بهداشت و سلامت افزايش دهد.


تمامی حقوق محفوظ و به روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تعلق دارد.

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد